Hej måndag!
Vilken underbar vecka denna kommer att bli. Jag jobbar halvdag på torsdag och är sen ledig fram till tisdag. Vadå lyxigt?
Bilden är från när jag sprang ärenden innan lunch idag. Skulle hämta post i vår postbox och väl framme upptäckte jag att jag glömt nyckeln. Kul. Fick vända och gå tillbaka igen.
Angelique {kinkykitten}
| #
Hoppas du får en awesome vecka 🙂
Svara
Felicia
| #
Haha, ”åh nej jag glömde nyckeln. But first, let me take take a selfie!”
Svara
Egoina
| #
Haha, det var innan jag visste det. Men ja. 😉
Svara
Robert
| #
Vad skönt det låter! 🙂 Har förresten hört många andra som också är lediga fredag-måndag. Skumt! 😉
Har viss ångest för tillfället, men det kommer nog bli en fantastisk vecka ändå! 😀
Svara
Em
| #
Nu måste jag ha missat nåt, har du skaffat ett nytt jobb? Jag tycker jag läser din blogg ganska noga men man kan ju missa saker ändå 🙂
Svara
Egoina
| #
Nej, jag har praktik i 10 veckor 🙂
Svara
My
| #
Alltid så snygg 🙂
Får man fråga vart du köpt jackan? Är de en vår eller vinter jacka?
Kram
Svara
PrinsessaVanessa
| #
Oj så vacker du är 😀
Svara
Petra
| #
Eftersom det är påsk i helgen och fredag+måndag är röda dagar så är det ju inte särskilt skumt eller lyxigt att vara ledig då 😛 Lyxigare för mig som har påsklov hela veckan 😀 Mindre lyxigt att plugga till omtenta..
Svara
Sara
| #
Jag vet inte om det är jag som inte har något liv, eller om det är du som uppdaterar sällan. Hur som helst så tycker jag att du har en fantastisk blogg, som längtar efter att uppdateras mer! 🙂
Svara
Adina
| #
Du är så himla fin! Dina ögon är helt otroliga alltså, wow!
Svara
Emma
| #
Egoina! Vem har gjort den fantastiskt fina illustrationen av dig i din header? Kram!
Svara
Fanny Sahlin
| #
Snygg!!!
Svara