HELG
Wopidoo HEEEEELG! Det är så skönt att ha börjat plugga igen så att man uppskattar helgerna. Innan hade jag knappt någon koll på vilken veckodag det var.
Jag har haft en produktiv vecka med hela tre möten samt en del skolarbete avklarat. Bra Egoina! Så nu förtjänar jag faktiskt att bli full eller något. Eller kanske äta en pizza? Vi får se. Jag ska ha helg i alla fall.
Men först lite catch up med Greys Anatomy och sen ska jag skriva en text om sociala medier (skitkonstigt att mina gruppmedlemmar valde just mig till det) (heeheh).
Egentligen borde jag börja med att lägga upp alla misslyckade bilder när någon ska ta bild på mig istället för de som blir bra. Finns definitivt fler att välja på.
Jennie
| #
Säger som dig!! Innan man börjar studera var alla vackodagar typ de samma 😛
Svara
Kakamonstret
| #
Jösses vad du är fiiiin! 😀
Svara
Robert
| #
Man förtjänar ALLTID en pizza. 😉
Svara
Evelina
| #
Egoinaaaaa var kan man hitta alla Radio Egoina-avsnitt? Jag känner för att lyssna igenom dem igen men de finns ju ingenstans. Kan du inte lägga upp dem igen? 😀
Svara
Sandra
| #
För mig som arbetslös så är det helg jämt! Inte lika kul med helg då 😛 Speciellt inte när sambon jobbar Tisdag-Lördag, så helgen blir liksom skev, hehe 🙂
Svara
Anna T - Nörd & Filmskapare
| #
Ha en uuuuunderbar helg Egoina^^!!!!!!
Svara
Jennifer
| #
Snyggggggggggggg (och ända sedan du skrev det så stör jag mig på att man inte kan hålla inne en bokstav)
Svara
Denise
| #
Skit snyggt juuu!!
Svara