Sugar me up
Mamma hade köpt bakelser till min halvfödelsedag (jag fyller ju egentligen på fredag, men vi firade idag). Men då mamma fortfarande är med i LCHF-sekten och inte äter kolhydrater och David är töntig fick jag äta allt själv.
Hej sockerchock!
Jag fick Raybans förresten (och en halsduk jag pekat ut). Ska ner och byta de imorgon då de var lite stora. Får nästan ångest, jag har aldrig ägt något så dyrt i hela mitt liv.
0
tasha
| #
SHIT, snyggt med raybans! och fyfan vad gott det ser ut ovan! och säg åt din mamma att jag inte tycker hon borde tänka på kolhydrater. och david, ja han är bara allmänt töntig.
Svara
Johanna
| #
åååh goott!!!
Svara
ELIN
| #
Den rosa med strössel hde ni gott kunnat bjuda på .. -,-
Svara
Svorskan
| #
”Fortfarande” med i LCHF-sekten? Jag kommer alltid att vara med där, det är ju ingen ”kur” (som en del tror). Ditt gulliga nylle är värd riktigt fina solglasögon. 😉
Svara
Gaymasen
| #
Pfft du får det att låta som att du inte njöt av varenda tugga – liiiar. We know you did!
Svara
Sandora
| #
Mmmmm… det där såg inte lite gott ut! 😉
Svara
Marre
| #
men fyfan va gooooottttttt
Svara
Anna
| #
Vad är LCHF-sekten? Är det nåt jag missat som du skrivit tidigare om? =/
Kram
Svara
egoina
| #
Man äter inga kolhydrater typ. Det är ingen sekt. Skojar bara 🙂
Svara
Svorskan
| #
Jodå, det är visst det en sekt. Vi äter små barn till frukost. FETA små barn. ;D
Svara
Sofia
| #
Ge mig!!!
Svara
BELLA
| #
gottt :O!
Svara
Stockholm Syndromet
| #
Vilka fina presenter. Och budapestrulle som är så gott.
Svara
lina
| #
jag har lite tråkigt så jag går in på din blogg hela tiden för att se om du skrivit nått nytt, men neej, så nu tkr jag du ska skriva nått kul inlägg 😀
Svara
Anna Katana
| #
Ser ju sjukt gott ut! Tycker människor ska sluta tönta med att inte äta sådant gott och njuta lite av livet.
Svara
♥ Camilla ♥
| #
Gottegrisar 😀
Svara
Madde
| #
Grattis i förskott 😀
Svara
Natty
| #
Hur fan klarar du att äta massa sånt utan att bli tjock? Jag gick upp 10 kg bara av att titta på bilden! 😉
Svara
Elin
| #
Gud så gott!!!!! De där kallas livet!!
Svara
Tesso
| #
Den rosa med strössel ser ut som himlen. Vilket konditori är det ifrån?
Svara
已知 Mohammedi Al-debis™
| #
muums
Svara
Becca
| #
Det gjorde du rätt i! 😉
Svara