Jag tycker det är fruktansvärt irriterande.
Jag gillar inte den nya killen alls.
Han skrämmer mig med sina hundögon och förvirrade ansikte.
Jag vill springa och gömma mig under täcket när jag ser honom.
Det var tryggt med den andra killen.
Kan vi inte få tillbaka honom?




haha jag håller med:) vi såg det påe n gång!
haha har inte tänkt på det..:P
Haha, ja vet jag såg också det och störde mig som fan!
Hahahaa, du är för rolig
Kan iof hålla med dig om hundögonen.
HaHA! Har också lagt märke till detta faktist! Nästan lite läskigt..
hahah han ser ju fan scary ut :S
Det hade jag faktiskt inte sett. Får ta en titt nu. Men han ser rätt läskig ut.
haha, va du är rolig! men gillade den gammla gubben bäst faktiskt! gillar inte förändringar!
SÄGER DETSAMMA.. blev lite sorgsen alltså.
hahahahha jag håller me dej.. fasst jag tycker den förra såg lite skrämmande ut han med ;D
Nä, han har en blogg, lika bra som din! Inte ett dugg läskig.
Du, jag håller helt med! Varje gång jag går in på blogg.se rycker jag till och tänker FEEL, helt fel bild! Ska vi starta en protestlista mot honom?
Taack
hihi^^
Nej usch gillar inte heller den nya killen :S
hahah :p EGOINA MÄRKER ALLT!
tack för att du har börjat blogga igen förresten!
Hehe, tack
Håller fullständigt med om den nya killen. Det känns helt fel på något konstigt sätt.
Oj då det har jag faktiskt inte tänkt på. Skall spana in honom lite närmare! Ha en bra kväll!
håller med dig! det får ju inte bli några förändringar, det där var ju så dramatiskt med någon ny person som man inte ”känner” att jag är fortfarande skakad… ;P
Ta tillbaka den gammla killen NU!!
Haha la också märke till de, vart tog han som liknade Johan Glans vägen?! :O
Joo, nu när jag har vant mig vid honom andra, blir jag lika förvånad varje gång jag går in på blogg.se, haha
amandaaaa ♥
helt bedrövligt. man blir ju galen när man tänker på dom underbara på skruvarna med en ljuvlig smak av dill. men vi kommer liksom ALDRIG mer få känna dom spröda små liven i våra munnar
Haha, eller hur! Tycker också han ser creepy ut!
svar: bara bra med mig.
Några planer för kvällen då:)?
svar; hahah jo de e ju sant
men eller hur , han e ful
hahaha xD
(Svar på kommentar)
Japp det har jag.
Kände för lite omväxling..
Tack så mycket!
Jaa jag håller med, ge oss den gamle tillbaka!
HAHHAHA jag såg också det!! Jag bah: Kolla det är en nån ny snubbe här nu” till min kompis men hon hade inte märkt nåt hahha
Den killen bloggar! Och han är asskön älskar hans bolgg! Inte klaga på honom nu ^^
Det har fan inte jag sett haha
Haha jag trodde jag hade blivit knäpp, jag visste att det inte stämde! Men han ser rätt skrämmande ut, lite seriemördar töntig liksom…
Haha, du äro för rolig du. ;P
haha,, håller med
X)
Nej jag gillade den andra bättre.
Han såg ju ut som Johan Glans okända tvillingbror dessutom vilket jag fann lite roligt!
Haha, undrar vad man gör för att hamna där
har också stört mig på det!!
Ja, skitstörigt! + vrf är det en bild på en kille när det är flest tjejer som bloggar? skandal
Han ser ut som en massmördare… en sån man inte vill möta i en mörk gränd för man vet aldrig vad han kan hitta på!
Nämen hallå! Va har dom gjort med den andre? Så här får det bara inte gå till…
Såg för en stund sen!
Han har iaf samma budskap.
Det hade jag minsann missat att de bytt, tack för upplysningen!! Håller med dig om den nya ”gubben”, men, han andra såg på nåt sätt väldigt tråkig ut så jag vet inte vem de ska ha där
haha. nån annan ny kanske?
Jag håller med! Det ser dessutom ut som att han har photoshoppat sina ögon och gjort de ännu blåare. Som om han skulle se snyggare ut. HA! icke sa nicke!
hahaa ja jag såg det i morses..blev paff och kände mig bevakad..fast den andre killen såg ut som han i Kvarteret Skatan – Johan Glans så han gjorde mig mest konfys…tycker de kan ha en korv eller nåt annat…
kram
åh hur kunde jag missa det? :s har alltid klagat på förra killen för att han ser så.. eh, nördig ut? men å andra sidan ser han faktiskt trygg ut, o så är han lik Johan Glans så man blir glad av att se honom. den dära såg bsara lonely ut.
egoina, jag tänkte exakt samma sak. Ibland känns det so m om vi är tvillingsjälar. Seriöst? Asså jag blir nästan skrajj. Ehh *harkel* skulle du gilla att ha en spindel-kille? Me would like a spindelkvinna (du kan döpas om till spindel, det är lungt).
Ha nu bästt. Hasta la vista babyy.
Hahah Du är rolig
Ha en skön dag!
haha jag har också lagt märke till att det var en ny fejja uppe, ser lite märklig ut:)
varför måste det vara fula konstiga killkar. Måste dte vara en bild alls?
håller fullständigt med dig!!!
Vi vill ha den gamla killen
HAHA, har också lagt märke till det faktiskt (;
det är ovant med den nya killen
jag tycker också han är läskig. jag får inte riktigt känslan av hundögon, utan snarare tycker jag hans ögon säger typ ”heeej lilla fina kycklingen, vad mjuk du är, ta det lugnt, jag ska bara skära av dig benen, det gör inte alls ont”
ja, jag såg det alldeles nyss. den andra var bättre =) hehe
Nejj han var ju söt ^^
HÅLLER MED DIG! HAHA
hahaha, jag märkte det med! ;D
Jag minns inte den gamla?
haha så klockren
Håller helt och hållet med dig. Den gamla var trygg, lite lik Johan Glans, den nya ser inte ut som en person utan två, som de satt ihop i en bild. Man får skynda sig med att logga in nuförtiden helt enkelt.
Helvete vad jag har läst din blog idag! läste hela denna månaden och fram (bak) tills att skolan började. Vad jag har skrattat! Brukar vara något fruktansvärt anti mot bloggar pga hela blogghysterin. Men när min käre mor,(på riktigt fick jag länken av morsan), gav mig länken och jag började läsa har jag inte kunnat sluta!
Fortsätt blogga så fingrarna blöder! kommer följa denna stenhårt!
Skitkul blogg! Gillar att den är annorlunda, börjar tröttna på alla bloggar som ska handlar om "mode, trender och min vardag"……….. finns så många att man kan spy på dem!