Och vinnaren är....

GRATTIS!
Vad många ni var som deltog. Jättekul! Det verkar uppskattas med tävlingar. Därför tänkte jag att vi skulle ha det lite oftare. Så få fler chans att vinna också.
Fast i framtiden tänkte jag inte att jag skulle skriva några "vinst-inlägg", utan jag kontaktar bara vinnaren istället.
Vinstinlägg är ju roliga :(
Grattis till Björn och Liza! :)
Haha bra anledning :D
jag förstår att han vann, det var ju en awesome kommentar!
Grattis Liza och Björn! Klockren kommentar;D
haha bra vinnarmotivering! :D å ja vill oxå ha ett namnhalsband!
Snälla ha inläggen kvar! För det var kul att läsa hans anledning till varför han skulle vinna :)
Din blogg rockar! //Mentet
haha det var ett bra vinnarbidrag men ta bort inlägget vafan så den stackars killen kan ge halsbandet till henne som en ÖVERASKNING! :P nu ser hon ju!
hehe :)
Nej för i helvete! Du bara måste fortsätta skriva vem det var som vann och dess kommentar. Det är skitkul att läsa och vi (i alla fall jag) lovar att inte bli sur och säga "men min kommentar var ju bättre". Så, nu vet du.
Jag kan förstå att han vann :D
VAR MED OCH TÄVLA I MIN BLOGG ALLESAMMANS!
VAR MED OCH TÄVLA I MIN BLOGG ALLESAMMANS!
VAR MED OCH TÄVLA I MIN BLOGG ALLESAMMANS!
VAR MED OCH TÄVLA I MIN BLOGG ALLESAMMANS!
VAR MED OCH TÄVLA I MIN BLOGG ALLESAMMANS!
om ni vill alltså ;) haha
http://www.johannaaalundberg.blogg.se
http://www.johannaaalundberg.blogg.se
Jag håller helt med dom andra här, ha kvar vinstinläggen!
Basta kommentaren :D
Även om jag själv var med och tävlade så tyckte jag, precis som många andra, att detta var en värdig vinnare. Så du gjorde rätt där.
Kommer du tillbaka till Turkiet i sommar?
Kram Louise
Egoina, jag höll på att dö idag när jag hörde ett skämt, och av någon anledning kändes det starkt som att du skulle uppskatta detta.
Hur säger man "Isak min bror" på engelska?
Och, hur säger man "Hjälp, jag såg ett knä växa"? :D
men jag gillar vinstinlägg :(

